Patentované složení EVY Technology, založené na organických slunečních filtrechmá několik jedinečných vlastností, které vám poskytují vynikající ochranu. 

Tvoří ochrannou bariéru, která posiluje přirozenou obranyschopnost vaší pokožky. Pěna se vstřebá do vrchní vrstvy pokožky, místo aby zůstávala na povrchu, jak to dělá většina opalovacích krémů. To znamená, že získáte velmi dlouhotrvající až 6 hodinovou ochranu proti UVA i UVB paprskům. 

Produkty EVY také chrání vaši pokožku před horkem, větrem a vodou, stejně jako před dráždivými látkami, jako je chlorovaná nebo slaná voda, řasy nebo mýdlo. Zaručuje dlouhotrvající sluneční ochranu při plavání, pocení nebo otření se ručníkem. Vhodná pro děti od 6 měsíců.

Unikátní složení pěny neobsahuje alkohol, parfém a ani potenciálně dráždivé konzervační látky a je obohacena o vitamíny, výživné a hydratační složky. Švédská Asociace pro Vitiligo doporučuje produkty EVY i pro ty, kteří mají citlivou pokožku, sluneční ekzémy, sluneční alergie, albinismus a jiné kožní problémy.

Můžete vybírat mezi produkty vhodné na tělo i obličej, které jsou vysoce otěru a vodě odolné ve verzi pro celou rodinu SPF 30 a také speciálně pro děti SPF 50 nebo využijte aktivních látek a zahrňte do své pleťové rutiny každodenní celoroční SPF 30 nebo maximálně ochranné celoroční SPF 50 obohacené o vitamíny, kyselinu hyaluronovou, hedvábí nebo kolagen.