Péče, po
které Vaše pleť touží

To nejlepší z přírody pro krásnou a zdravou pokožku. Vědecky podložené účinky proti stárnutí a alergiím pleti.

Naše zásady

Nejvyšší kvalita

Vybíráme značky, které obsahují ty nejkvalitnější ingredience a zároveň zaručují jejich vysoký účinek. Propojujeme vědu a přírodu, aby Vaše pleť získala tu nejlepší možnou péči.

Otevřenost a transparentnost

Za kvalitou našich značek si stojíme, proto zveřejňujeme jejich přesné složení. Rádi Vám poradíme s výběrem produktu, s nímž budete na 100 % spokojeni.

Udržitelnost

Přírodu prostě milujeme! Proto naše značky nejsou testované na zvířatech a většina produktů má veganské složení. Podporujeme fair trade, malé farmáře a výrobce.

Kdo je za Siel beauty

O zdraví jsem se zajímala už v mládí. Vystudovala jsem jako zdravotní sestra, osud mě ale po škole zavál do kosmetického školícího střediska. Pod rukama mi prošlo mnoho druhů běžné i prémiové kosmetiky, ale po několika letech se mi na nich objevila kontaktní dermatitida. Dlouho jsem hledala cesty, jak ji potlačit bez kortikoidů, což mě zavedlo k intenzivnímu studiu přírodní kosmetiky a ekodrogerie. Nepříjemné potíže s dermatitidou se mi podařilo vyřešit, a to mě přesvědčilo o tom, že jsem na správné cestě. 

Začala jsem objevovat, testovat a učit se, co tato bio kosmetika dokáže. S tím, co jsem se dozvěděla, jsem už nedokázala pokračovat v původní práci a rozhodla jsem se, že se přírodní péči o pleť budu věnovat naplno. Jsem perfekcionistka a od produktů, které používám, očekávám výjimečné vlastnosti. S nabídkou na českém trhu jsem nebyla spokojená, takže jsem začala hledat v zahraničí. Po důkladném studiu, testování a přípravě jsem se pod záštitou své značky SIEL BEAUTY stala výhradní distributorkou prémiové přírodní kosmetiky Jane Scrivner, Laponie of Scandinavia a Grums Aarhus. Kosmetiky, která vyniká svými vlastnostmi a každoročně vyhrává zahraniční green beauty soutěže.

Nyní tak můžete i Vy na vlastní kůži pocítit jedinečné účinky těchto produktů.

Marcela Eller

zakladatelka

Vaše pleť je jedinečná.

Poznejte ji a s produkty Siel Beauty jí navraťte zdraví a přirozenou krásu.